top of page
20220918_065745.jpg

Apie Maxas
Marine

MaxasMarine idėja gimė, kai patiems prireikė paslaugos tiekėjo laivyboje. Susidūrėme su iššūkiais, kai norėjome greitai ir be didelių diskusijų užsisakyti paslaugas, dar daug nesuprasdami kiek priežiūros ir kokia specifinė yra ši rinka.


Pasaulis juda į priekį, laiko vis labiau trūksta. Būtent dėl laiko stokos dažnai praleidžiame terminus, o vėliau stengiamės greitai surasti savo vandens transporto priemonei tinkamą paslaugos tiekėją, kuris dažniausiai jau būna užimtas, o ir identifikuoti visus paslaugos tiekėjus yra gan sudėtinga. Kur dar paslaugų kokybės įvertinimas. Būtent taip atsitiko ir mums... Net ir maža paslauga pareikalaudavo didelių pastangų.


Maxas.lt platforma buvo sukurta lengvesnei komunikacijai leidžiant kompiuterinėms programoms bei Maxas.lt vadybai atlikti pilnavertį asistavimą taupant klientų laiką bei dažnai ir nervines ląsteles. 

Daugiau nei 10 metų patirtis klientų aptarnavimo srytyje bei laivyboje leidžia suteikti klientams išskirtinį dėmesį.  Taip pat programuoti sistemas atsižvelgiant į abi puses, paslaugos tiekėjo ir, žinoma, kliento.

bottom of page