costs-docking-boat-1024x-q80.jpg

Partnerių veiklos sritys

Maxas.lt partneriai yra patikrinti ir kokybė užtikrinta jų ilgametė darbo patirtimi bei klientų atsiliepimais. Maxas.lt atlieka nuodugnes paslaugų tiekėjų inspekcijas. Tai leidžia platformai tiksliai atrinkti paslaugos tiekėją identifikuotai problemai likviduoti.

istockphoto-1305167611-612x612_edited.png

Korpuso inspekcijos metu yra identifikuojama kokio lygio poliravimo klientui reikia. Kiek yra gelkauto ar stiklo pluošto pažeidimų. Taip pat inspektuojant aliuminio korpuso laivus, nustatoma jų būklė ir tinkamumas naudojimui.

Atliekama vizualinė dugno patikra, ar nėra pažeidimų kenkiančių laivo korposui, ar antifouling danga tinkama naudoti ar reikalingas atnaujinimas.

Prie korpuso pritvirtintų detalių patikra (fenderių laikikliai, reilingai, langai), Patikros metu yra nustatoma ar nėra pažeidimų įtakojančių tolimesnius šių detalių gedimus ar korpuso žalojimus.

Paruošiant laivą vasaros sezonui yra išplaunamos gėlo vandens talpyklos, patikrinami visi sanitariniai mazgai, variklis bei elektronika.

Paruošiant laivą žiemai yra pašalinamas visas vanduo esantis laivo bei variklio sistemose, į variklį užpilama antifryzo, į laive esančius vandens mazgus yra pilamas neužšalantis tačiau nepavojingas sveikatai koncentratas.

Boat-ship-icon-EPS-10-by-Hoeda80-580x386_edited.png

Bendra laivo apžiūra. Labai popiuliari opcija norint išsiaiškinti visus vandens transporto priemonės trūkumus, sužinoti esamą buklę ir pasiruošti tvarkymų ar bendros būklės gerinimo planą. Į inspektavimo programą įeina viskas nuo surūdijusio varžto ar korpuso korozijos iki variklio kapitalinio poreikio įdentifikavimo. Tai ilga procedūra kur apžiūrimas kiekvienas vandens transporto priemonės milimetras.

download_edited.png
sun-vector-icon-ecology-concept-260nw-764494252_edited.png

Eleketronikos patikros metu yra apžiūrimos visos jungtys, ar nėra korozijos požymių, patikrinamas akumuliatoriaus likutis, inspektuojami visi laive pažymėti elektroniniai prietaisai (audio aparatūra, racija, navigacinės sistemos, echolotai, sonarai, viryklės, mikro bangų krosnelės, antenos, ir t.t.)

Patikros metu pastebėjus smulkias problemas galimas pataisyti vietoje, meistras tai pataiso.

Variklio patikros atliekamos pagal variklio modelį markę bei metus. Patikros metu yra patikrinama alyvos kokybė (variklio ir reduktoriaus). Patikrinama aušinimo būklė. Nuimamas sraigtas ir apžiūrima ar nėra pašalinių likučių galinčių pakenkti variklio veiklai. Vizualiai patikrinama cinko anodų būklė.

Detalesnio patikrinimo metu yra išardoma koja ir patikrinama reduktoriaus būklė. Taip pat patikrinama kompresija visuose cilindruose ir žvaklaidžių kokybė.

Populiariausi darbai - Variklio alyvos keitimas, variklio alyvos filtro keitimas, reduktoriaus alyvos keitimas, karbiuratoriaus valymas, žvakių keitimas, aušinimo sistemos praplovimas.

istockphoto-531775098-170667a_edited.png
istockphoto-1234991640-612x612_edited.png